logo OWT

Szkolne eliminacje do Olimpiady Wiedzy Technicznej – Inżynieria w Elektroenergetyce

W dniu 20.10.23 r. odbyły się w ZST, szkolne eliminacje do Olimpiady Wiedzy Technicznej – Inżynieria w Elektroenergetyce. Ze względu na zmianę formuły  zawodów I stopnia OWT –IWE rozwiązania zarówno pytań testowych jak i zadań otwartych będą jednoznaczne tzn. (dobre albo złe).Zawody polegały na wskazaniu poprawnych odpowiedzi na 15 pytań testowych i na rozwiązaniu 3 z 4 zadań. Maksymalna liczba punktów do osiągnięcia w zawodach I stopnia to 30.

Zgodnie z regulaminem OWT-IWE do udziału w zawodach II stopnia mogą zostać zakwalifikowani uczestnicy, którzy uzyskali co najmniej 50% plus 1 punkt z możliwych do zdobycia. Miejmy nadzieję nasi uczniowie przekroczyli ten pułap i zobaczymy ich jako uczestników II stopnia OWT-IWE.

 

Życzymy wszystkim powodzenia.

 Koordynator OWT

  Zygmunt Nędza