ZST

Szkolne Koło Charytatywne Amicus z wizytą przedświąteczną w Domu Pomocy Społecznej

DSCF1134Od kilku lat w ramach działalności Szkolnego Koła Charytatywnego Amicus współpracujemy z Domem Pomocy Społecznej przy ul. Czarna Droga. W minionych latach organizowaliśmy koncerty, wspólne śpiewanie kolęd, spotkania przedświąteczne. Tym razem uczniowie wraz z paniami: Dorotą Bartoń, Anną Fronc, Ewą Michałek wykonywali ozdoby świąteczne , z których m. in. zostały przygotowane stroiki dla pensjonariuszy i personelu Domu Pomocy Społecznej. Stroiki świąteczne wraz z drobnymi upominkami zostały przekazane razem z serdecznymi życzeniami na ręce Pani Dyrektor Marzeny Mróz. Prezenty zostały wykonane przez uczniów m.in. kl. III F: Anna Rędzina, Norbert Trybulec, Weronika Wawrzyniak, kl. I A: Anna Maziarka, Monika Rzepka, Beata Żaczek , kl. IV F: Klaudia Bogusz, Justyna Grzywna, Agnieszka Gruszkowska , Paulina Kubik.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy pod adresem nauczycielek, które włączyły się do prowadzonych działań: p. Bożena Jaskólska, p. Marta Połomska – Skrabot.