ZST

Staż zagraniczny zakończony

Po wczesnym śniadaniu spotkaliśmy się w pensjonacie z naszymi węgierskimi partnerami. Podzieliliśmy się opiniami na temat stażu i pobytu w Veszprém. Przedstawiciele szkoły węgierskiej wręczyli nam Certyfikaty potwierdzające odbycie stażu. Po zapakowaniu bagaży pożegnaliśmy się z nimi a także ze wspaniałym personelem pensjonatu i wyruszyliśmy w podróż powrotną. Atmosfera była raczej smutna, gdyż bardzo chętnie zostalibyśmy w Veszprém jeszcze tydzień dłużej. Humory poprawiły nam się nieznacznie, po przekroczeniu polskiej granicy, gdy rozdzwoniły się telefony od stęsknionych rodziców. Okazało się, że na każdego w domu czekało jego ulubione danie. Gdy przyjechaliśmy pod szkołę i wypakowaliśmy bagaże, z żalem pożegnaliśmy się i rozjechaliśmy się do domów. Szkoda, że nasza mobilność dobiegła końca, ale zdobyte doświadczenia i wspomnienia pozostaną nam na zawsze.
 
Fotorelacja ze stażu:   https://drive.google.com/drive/folders/0B2RR7QIqy3-8YjAtWmNIYmlaMTQ?usp=sharing