SZKOLNY KONCERT MUZYCZNY 30.10.2019r

To był niezwykły koncert. Pod wieloma względami. Niezwykła atmosfera, cudowna publiczność oraz magnetyzujący artyści.

Termin koncertu nie był przypadkowy. Zainspirowała nas wolność. To właśnie Tarnów, jako pierwsze miasto w Polsce, odzyskał niepodległość 31 października 1918r.

Wolność to możliwość ekspresji twórczej. Nasze koleżanki i koledzy, śpiewając i grając na instrumentach, nie tylko podzielili się z nami swoimi pasjami muzycznymi. Pokazali także, że muzyka łączy, niezależnie od wieku i stylu, wyzwala energię oraz daje niewyobrażalne pokłady radości.

Wolność to możliwość działania. Akcje społeczne i charytatywne to od dawna domena naszej Szkoły. Lubimy pomagać i dawać innym. Dzisiejszy koncert był zatem także formą podziękowania dla uczniów klas, które zdecydowały się pomóc dwóm naszym kolegom toczącym nierówne walki z ciężkimi chorobami. Każdy pomocny gest ma wielkie znaczenie. Liczymy, iż równie mocno wesprzecie nasze kolejne akcje i działania.

W koncercie wystąpili:

  • ZST Band,
  • Rose Attic,
  • Azyl w Środku Miasta

Koncert poprowadzili:Tomasz Łoboda– przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz Szymon Cebula – wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Koncert przygotował: Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunkami: p. Katarzyną Pokorny, p. Darią Szydłowską, p. Ewą Wójtowicz