Szkolny Turniej Turystyczny ZST 2021

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza klasy pierwsze do udziału w Szkolnym Turnieju Turystycznym ZST organizowanym w ramach Szkolnych Dni Kultury ZST. W tym roku szkolnym Turniej odbędzie się w formie online dnia 15 kwietnia 2021 r. w godz. 9:00 – 11:00. W Turnieju biorą udział 2-osobowe reprezentacje wszystkich zawodów klas pierwszych: informatyk, fototechnik, elektryk, elektronik, analityk, technolog. Zatem z klas łączonych prosimy o wystawienie po dwie drużyny: 1 TEN – TE, TN, 1 TAT – TA, TT.

Jak co roku odbędą się tradycyjne konkurencje turniejowe:
• quiz turystyczno-krajoznawczy
• apteczka turystyczna / samarytanka
• pakowanie plecaka / ekwipunek turysty
• piosenka turystyczna
• mapa turystyczna / GOT (3 najlepsze drużyny)

Szczegółowe informacje o przebiegu poszczególnych konkurencji zostaną wysłane zgłoszonym uczniom.

Zgłoszenia 2 reprezentantów klasy (zawodu) z podaniem imienia, nazwiska i klasy (zawodu) należy kierować drogą elektroniczną poprzez e-dziennik lub e-mail do wiceprezesa Zarządu Klubu Dawida Beściaka z kl. 3 E/T lub do p.o. opiekuna Klubu p. Tomasza Pikusy w terminie do dnia 8 kwietnia br.

Podstawowe informacje dotyczące Klubu można znaleźć na stronie skt.zst.tarnow.pl

Relacje z turniejowych zmagań z poprzednich lat:
rok 2020
rok 2019

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!