TŁUŚCIUTKI CZWARTEK z SU

W ten niepowtarzalny dzień w roku, oczywiście postawiliśmy na słodkości.
Na szkolnym korytarzu ustawiliśmy stoisko, na którym piętrzyły się pączki, oponki, rurki z kremem oraz chrust. W czasie przerw wypieki czarowały atrakcyjnym wyglądem, drażniły nosy apetycznym zapachem. Skusił się każdy, kto tylko przechodził obok stoiska ☺ I wracał po kolejne wypieki, niejednokrotnie dzierżąc potem dumnie pół tacy ze słodkościami aby poczęstować koleżanki i kolegów z klasy ☺

Tradycji stało się zadość… ☺ chociaż nie jesteśmy pewni, czy słodkości wystarczyło dla każdego, skoro i pączki i oponki i chrust i rurki z kremem rozchodziły się hurtowo  😉

Szczególne podziękowania dla:
Klasy 1F (obsługa stoiska)
Klasy 4E (dostarczenie palety pączków)
Julii Gąciarz 1F (upieczenie rurek z kremem)
Aleksandry Jaworskiej 1F,

Izy Duźniak  1A (usmażenie oponek)
Pauliny Goc 1F, Dawida Bilińskiego 1F (usmażenie chrustu)