ZST

Tour de ZST – 2017 już druga edycja!


Pamiętacie konkurs rowerowy Tour de ZST, który odbywał się we wrześniu ubiegłego roku w ramach obchodów Tygodnia Zrównoważonego Transportu? Uczniowie klas pierwszych i wszyscy zapominalscy tutaj znajdą relację o przebiegu i nagrodach wartych 500 zł, które wręczyliśmy zwycięzcom w zeszłym roku: http://www.zst-tarnow.pl/2016/10/podsumowanie-akcji-tour-de-zst/ . Teraz ponownie macie szansę powalczyć o nagrody. Szkolne Koło Ekologiczne ogłasza drugą edycję konkursu Tour de ZST dla wszystkich szkolnych rowerzystów, na nieco zmienionych zasadach… By wziąć udział w konkursie, wystarczy, że zarejestrujesz się na aplikacji mobilnej Endomondo, weźmiesz udział w wyzwaniu o nazwie Tour de ZST i w dniach od 04 do 22 września 2017 przyjedziesz do szkoły na rowerze rejestrując ten przejazd w aplikacji. Nie musisz przyjeżdżać codziennie, może to być nawet jeden lub dwa dni. Każdy przyjazd, to jeden los biorący udział w losowaniu nagród, które odbędzie się po zakończeniu konkursu w terminie wyznaczonym przez Dyrekcję szkoły. Główną nagrodę otrzymuje jednak osoba, która przyjeżdżając do szkoły na rowerze przejedzie w okresie 14 dni trwania konkursu największą ilość kilometrów. Nagrodę gwarantowaną otrzyma też dwóch kolejnych uczestników, którzy przejadą najwięcej kilometrów. Wolontariusze będą regularnie podsumowywać wyniki z Endomondo, które będziemy umieszczać na tablicy informacyjnej przy wejściu do głównego budynku ZST i raz w tygodniu na stronie internetowej szkoły.
Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz wziąć udziału w konkursie osobiście mamy dla ciebie jeszcze jedną możliwość wygrania nagrody: zaproponuj własną nazwę dla naszego konkursu, która będzie łączyła dojazd do szkoły rowerem z wartościami ekologicznymi i zdrowotnymi, które są promowane w trakcie Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Najlepszą propozycję wykorzystamy w kolejnej edycji konkursu (wrzesień 2018) i nagrodzimy upominkiem. Zgłoszenia można składać do 22.09.2017 u organizatorów:

  1. B. Kotaś i A. Fronc.

 
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Pełny regulamin konkursu dostępny jest w gablocie SKE w budynku głównym na parterze obok Sali 20, oraz tutaj: REGULAMIN-tour-de-ZST
Organizatorzy: p. Beata Kotaś i p. Anna FroncSzkolne Koło Ekologiczne
Dnia 04.09.2017