Tour de ZST – wyniki konkursu

24.09.2019r.poznaliśmy zwycięzcę wrześniowego konkursu pieszo-rowerowego Tour de ZST. Po zaciętej rywalizacji został nim Mateusz Jasiak (Mat16eusz) z kl. 4iA przejeżdżając łącznie 978,63 km. Tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Wiktor Jaśkiewicz z wynikiem 970,56 km przejechanych kilometrów. Na miejscu trzecim znalazł się Grzegorz Kosman – 864.94 km*.

Wśród nauczycieli najbardziej aktywna okazała się pani Teresa Moczyróg – 127,94 pokonanych km oraz pani Agnieszka Respondek – 116,30 km.

Łącznie w aplikacji  zarejestrowało się 48 uczestników, którzy jeżdżąc na rowerze i chodząc na piechotę  pokonali wspólnie ponad 5600 km.  To więcej niż trasa liczona w linii prostej z Tarnowa do Nowego Delhi, stolicy Indii (5239 km).

Wśród uczestników rozlosujemy dodatkowe nagrody. Przypominamy jednak, że do tej pory nie wszyscy wysłali formalne zgłoszenie do konkursu, zgodnie z regulaminem konieczne do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Wszystkich spóźnialskich prosimy o wysłanie za pośrednictwem  e-dziennika informacji do organizatora, p. Beaty Kotaś, zawierającej nick, którym posługiwaliście się w Endomondo, wasze imię i nazwisko oraz klasę.

Informacja o terminie losowania i wręczenia nagród zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej a uczestnicy zostaną dodatkowo powiadomieni za pomocą e-dziennika.

Ciesząc się z wyników, jednocześnie  żałujemy, że wiele osób regularnie dochodzących i  dojeżdżających do szkoły na rowerze nie miało możliwości technicznych, żeby wziąć udział w naszej interaktywnej zabawie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku  uda się rozwiązać ten problem.

Wszystkim uczestnikom dziękujmy za wspólną zabawę. Specjalne podziękowania należą się też osobom odpowiedzialnym za stronę techniczną przedsięwzięcia – Mateuszowi Świdrowi i Bartoszowi Świdrowi za stworzenie strony internetowej konkursu, założenie i prowadzenie wyzwania w aplikacji Endomondo, weryfikację i podsumowywanie wyników oraz pomoc w logowaniu. Dziękuję również Pani Dyrektor Beacie  Łabno za pomoc w organizacji i promowaniu akcji i p. Małgorzacie Kopek za aktualizację wydarzenia na stronie FB szkoły.

Notatkę przygotowała p. B. Kotaś, opiekun SKE i organizator konkursu Tour de ZST

*Ze względu na zgłaszane nieścisłości w sumowaniu kilometrów przez aplikację Endomondo, wyniki najbardziej aktywnej  trójki uczestników konkursu zostały szczegółowo przeliczone poprzez administratorów wyzwania Tour de ZST i mogą się nieznacznie różnić od sumy wykazywanej w aplikacji.