ZST

Uczniowie ZST na ROBOT SHOW

SkrushW dniach 20-21.06.2016 uczniowie ZST, członkowie Kola Robotyki brali udział w Finale konkursu oraz wystawie robotów ROBOT SHOW odbywającego się podczas 9 Forum Inwestycyjnego w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Podczas dwudniowej imprezy uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracami jakie prezentowali uczniowie szkól technicznych oraz studenci AGH z Krakowa.
Poziom zawodów robotów był bardzo wysoki więc uczniowie mieli jedyną okazję porozmawiać z konstruktorami o aspektach technicznych prezentowanych robotów oraz
ich zastosowań praktycznych. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z konstruktorem Robota Beta, Panem Wojciechem Dybowskim, który jest konstruktorem i wykonawcą swojego robota Beta a robot ten robi wrażenie swoimi wymiarami oraz funkcjonalnością. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Nasi młodzi konstruktorzy robotów to:
Michał Kuboń z klasy 2N
Jakub Kołodziej z klasy 1N
Krystian Nieć z klasy 1N
Kamil Rataj z klasy 1N
Może czas wakacji zaowocuje nowymi pomysłami a spotkania podczas konkursu EOBOT SHOW zainspirują młodych konstruktorów robotów z ZST.
Opiekun koła robotyki
Janusz Chmielewski