Uroczystość pasowania na ucznia

5 października 2022 r. na auli szkolnej odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Pan  dyrektor Jacek  Różycki powitał zebranych, a szczególne słowa skierował do pierwszoklasistów. Następnie w imieniu samorządu szkolnego głos zabrał Eryk Rutka. Po uroczystym ślubowaniu nastąpiła część artystyczna , na której  w montażu słowno-muzycznym przedstawiono sylwetkę patrona szkoły Ignacego Mościckego.  Prezentacji patrona  dokonali uczniowie klasy 4 I- Wernika Bonkowska, Dominik Biel i Jakub Małek. Na zakończenie uroczystości zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepsze logo klasy.  I miejsce zajęło logo klasy 1 TF, drugie klasy 1 TM, a trzecie miejsce na podium przypadło klasie 1 TA.

 

Teresa Moczyróg

fot. Daria Grabczyńska 3tf

fot. Weronika Kłusek 3tf