ZST

Warsztaty Diversity 2014 zakończone.

Diversity2014Warsztaty Diversity zorganizowane wspólnie przez ZST w Tarnowie-Mościcach oraz firmę Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. w Krakowie, cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów szkół ponadgimnazjalnych, przybyłych do ZST w dniu 18.03.2014 r. Wśród uczestników, oprócz gospodarzy, znalazły się reprezentacje uczniów takich szkół jak: I LO, III LO, IV LO, ZSME w Tarnowie oraz ZST w Gorlicach.
Przedstawiciele firmy Motorola Solutions, Panowie Krzysztof Wincel oraz Mateusz Bryła poprowadzili warsztaty Webots7 oraz Colobot. Następnie Pan Mateusz Bryła zaprezentował nowy model robota Mini-Sumo – Solarbotics Sumovore Mini-Sumo.
Warsztaty zakończyła seria pytań. Długo trwały konsultacje przyszłych, miejmy nadzieję, zespołów konkursu Diversity.
Dziękujemy i zapraszamy do udziału w edycji Diversity 2015.
Więcej informacji o konkursie na stronie www.diversity.pl
Zapraszamy na relację fotograficzną z warsztatów.
Zdjęcia wykonali uczniowie ZST z klasy 2 FOT, Patryk Urasiński oraz Jakub Sobczyk


Jakub Sobczyk

 


Patryk Urasiński