ZST

Warsztaty fotograficzne dla gimnazjalistów

IMG_0806W czwartek 5 lutego odbyły się warsztaty fotograficzne w ZST zorganizowane dla uczniów z Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika. Zajęcia podzielono na 3 bloki: obsługa pracowni fotograficznej prowadzony przez p. Łukasza Cudka, wywołanie zdjęć analogowych w ciemni pod opieką p. Piotra Bernackiego oraz obróbka cyfrowa fotografii w pracowni multimedialnej pod okiem p. Janusza Sadowskiego.
Serdecznie dziękujemy p. Alicji Wiśniowskiej za zorganizowanie warsztatów oraz uczennicom klasy 4FOT – Sylwii Klichowskiej, Weronice Krzak, Justynie Stolarczyk oraz Katarzynie Szkodzińskiej, które dzieliły się swoją wiedzą i umiejętnościami z młodszymi koleżankami.
Gimnazjalistów i licealistów zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z sekretariatem ZST.