ZST

Wolontariusze  ZST w akcji charytatywnej z okazji Dnia Kota

kotW dniach 5-7 lutego młodzież naszej szkoły kwestowała w 6 Centrach Handlowych (akcja zorganizowana przez Centrum Wolontariatu „Empatia” w ZSE-O). Zebrane środki oraz karma zostaną przekazane Tarnowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami.
Wielkie brawa dla wszystkich wolontariuszy, którzy  często po lekcjach, aż do godz. 19:00 kwestowali na rzecz zwierząt w potrzebie:…  kl. II A – Agnieszka Aleksander, Ewelina Kieć, Justyna Kołodziej, Magdalena Nytko, Patrycja Ozga, Paulina Rudzińska, Zając Kinga; kl. II N – Michał Małek; kl. II F – Cieśla Weronika, Paloma Huczko, Edyta Ostrowska, Anna Rędzina, Monika Syrek, Norbert Trybulec; kl. I N – Patryk Mazgaj, Marcin Godawski; kl. I T – Natalia Czernecka, Klaudia Mikrut; kl. I Ib – Konrad Solak.

Organizatorzy: Anna Fronc (koordynator), Beata Kotaś, Ewa Michałek.