WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA ELEKTRYKÓW

W dniu 05.11.21 r.  w Zespole Szkół Technicznych im. I Mościckiego w Tarnowie – Mościcach  odbyły się warsztaty szkoleniowe przeprowadzone przez doradców technicznych : Łukasza  Ciałonia i Grzegorza Cierpisza reprezentujących  firmę   F&F  oraz  Tomasza Drwala  i Grzegorza Cupriaka z Schneider Electric. Zaproszeni goście przybyli dzięki  Panu  kierownikowi Zbigniewowi  Mazurowi   reprezentującego firmę    MEGaAel  sp.z o.o Hurtownia Elektryczna Patron Zawodowy ZST

Szkolenie obejmowało tematy: „ Nowoczesne aparaty stosowane w instalacji elektrycznych w automatyce  domowej”  –firma  Schneider Electric   i Zdalne sterowanie w inteligentnych domach” – firma  F&F.  W imieniu Dyrektora  ZST Jacka Różyckiego,  nauczycieli  Roberta Hosaja i Andrzeja Kiecia  oraz uczniów  z klasy 3 E składamy  serdeczne podziękowania.