Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018 weźmie udział 19 wolontariuszy z naszej szkoły: Michał Waśko i Dominik Kiwior z 2Ib; Jan Bułat, Maciej Czarnik i Adrian Szwed z 4E; Krystian Kałużny, Mateusz Zając, Łukasz Piastka i Adrian Stawarz z 3Ib; Angelika Sumara i Anna Smosna z 2A; Wiktoria Pilok, Konrad Stoszko, Magdalena Baran, Cezary Wadas i Arkadiusz Drewko z 3T, Karolina Płaneta i Justyna Mikulec z 4A oraz Aleksandra Mirek z 2F. Będą oni zbierać do puszek datki na „wyrównanie szans w leczeniu noworodków”. Dotychczas naszym uczniom udawało się zebrać pokaźne kwoty i mamy nadzieję, że i tym razem dopisze im szczęście i podczas kwestowania spotkają samych przychylnych i zasobnych darczyńców.