ZST

Wizyta u dzieci niepełnosprawnych w Zbylitowskiej Górze

IMG_0932 W ubiegły czwartek , jak co roku, byliśmy z wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze. Tym razem wzięliśmy udział w święcie rodziny, podczas którego mogliśmy obejrzeć piękne występy dzieci niepełnosprawnych. Najbardziej podobało się nam zaangażowanie i przejęcie, z jakim ci młodzi ludzie traktowali swoje role. Uczniowie naszej szkoły z klasy 1T:.. Natalia Czernecka, Klaudia Mikrut, Magdalena Zabawa, Patrycja Kędzior, Aleksandra Sikora oraz z klasy 3A: Paulina Mleczko, Dominika Sacha, Agata Mizera, Dagmara Kumięga, Angelika Bodzenta, Kinga Zielińska i Mateusz Kusiak zorganizowali wspólną zabawę na zakończenie uroczystości. Dziewczyny śpiewały i tańczyły, jednak największy aplauz wzbudził występ Mateusza, z którym na scenie występowało kilku chłopaków z ośrodka. Wszyscy dobrze się bawili, częstując się w międzyczasie specjałami z grilla i ciastem. Jak zawsze było miło i sympatycznie, za co dziekujemy dyrekcji i nauczycielom szkoły. Do zobaczenia za rok!