ZST

Wizyta uczniów ZST w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Zdjęcie0011W dniu 9 czerwca uczniowie klas I IA i III N pod opieką pań Marii Mączarowskiej i Anny Żurowskiej odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy MCM w Tarnowie. W dniu 10 czerwca bieżącego roku Pani Józefa, pensjonariuszka ZOL, ukończyła 100 lat życia. Jubilatce złożyliśmy serdeczne życzenia i gratulacje, wręczając kosz „słodkich kwiatów’’ wykonany przez nasze koleżanki Karolinę Kawę i Karolinę Drwal z klasy IA… Pani Józefa z radością i wzruszeniem przyjęła życzenia dzieląc się z nami tajemnicą długowieczności oraz częstując wszystkich smacznymi czekoladkami. My także dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak niezwykłym jubileuszu. Raz jeszcze 200 lat Pani Józefo, uśmiechu i pogody ducha na dalsze lata życia!
Życzą uczniowie ZST