Wizyta w Przedszkolu ‘Fun & Play’

W poniedziałek 30.05 z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przedstawiciele ZST odwiedzili podopiecznych pobliskiego Niepublicznego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym ‘Fun & Play’. Podczas spotkania uczennice klasy 3 TA opowiadały dzieciom bajki wzbogacone elementami języka angielskiego. Przedszkolaki z wielką uwagą i ciekawością słuchały historyjek oraz oglądały kolorowe karty obrazkowe, po każdej bajce zapytane o pojedyncze słówka w języku angielskim bezbłędnie udzielały odpowiedzi. Wizytę w przedszkolu zakończyliśmy słodkim akcentem, częstując dzieci słodkościami oraz rozdając naklejki motywacyjne – uśmiechnięte buźki. Nasze uczennice, Karolina i Zuzanna,  wspaniale poprowadziły zajęcia, potrafiły zaktywizować oraz skupić uwagę dzieciaków, co nie jest łatwym zadaniem.  Cieszymy się, że młodzież ZST udziela się w środowisku lokalnym i swoją postawą promuje Naszą Szkołę.