ZST

Wizyta w ZST Puławy

zst puławyW dniach 24-25 października delegacja nauczycieli naszej szkoły gościła w zaprzyjaźnionym Zespole Szkół Technicznych w Puławach. W ramach „Wymiany dobrych praktyk” uczestniczyliśmy w licznych zajęciach warsztatowych zorganizowanych przez zespoły przedmiotowe. Spotkaliśmy się również z przedstawicielami wspólnego partnera szkolnictwa zawodowego „Grupy Azoty”. O firmie i współpracy ze szkołami mającej na celu jak najlepsze przygotowanie młodzieży do wymogów nowoczesnego rynku pracy mówili: p. Dorota Szymańska – Kierownik Działu Rozwoju Zasobów Ludzkich i p. Marek Sieprawski – Kierownik Sekcji Komunikacji Wewnętrznej i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu – Dział Komunikacji Korporacyjnej. Po południu wyruszyliśmy urokliwymi ulicami Puław do Pałacu Czartoryskich otoczonego zabytkowym parkiem.