ZST

WOJCIECH PŁANETA SZACHOWYM MISTRZEM TARNOWA !

63c54243-6f3d-4dc8-aaf9-d1dbf7b89486Wojciech Płaneta II N został mistrzem Tarnowa szkół ponadgimnazjalnych w szachach. W turnieju, który został rozegrany 25.11.15 pewnie zwyciężył w stawce 33 zawodników. Wygrał 6 z siedmiu pojedynków, a w jednym zremisował. Tym samym zapewnił sobie awans do finału wojewódzkiego.

 
 
 
Pozostali nasi reprezentanci po dzielnej walce zajęli następujące miejsca:

  • Przemysław Prendota II iA ­13,
  • Sebastian Wypych II T – 17,
  • Tomasz Piotrowski I iA – 18,
  • Arkadiusz Drewko I T ­ 21.

W kategorii dziewcząt Monika Pawula I IA zajęła 10 miejsce w 12 osobowej stawce. Wszyscy nasi reprezentanci zajęli czołowe lokaty w mistrzostwach ZST, które zostały rozegrane na terenie naszej szkoły kilka dni wcześniej. W licealiadzie nie mogła wystartować mistrzyni szkoły w kategorii dziewcząt Ewa Przybyło IV FOT, która podobnie jak Wojciech Płaneta obroniła tytuł zdobyty przed rokiem.