Wolontariusze z Koła Ekologicznego kwestują na Via Spei!

W dniu 14 grudnia (tj. niedziela) wolontariusze SKE (w godz : 9:00 – 19:00) pod opieką   p. Beaty Kotaś  (koordynatorki akcji) p. Anny Fronc i p. Ewy Michałek kwestowali w 2 sklepach TESCO na rzecz Fundacji Via Spei, działającej na rzecz osób samotnych, chorych i bezdomnych. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli. W akcję organizowaną przez Centrum Wolontariatu „Empatia” przy Zespole Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych … włączyło się 16 wolontariuszy z naszej szkoły. Podziękowania dla  wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w akcji: Czernecka Natalia, Patrycja Kędzior, Marcin Klimek, Klaudia Mikrut, Aleksandra Sikora, Magdalena Zabawa – kl. I T, Marcin Godawski, Patryk Mazgaj – kl. I N , Banach Dawid – kl. I M, Emilia Częczek, Klaudia Albertusik – kl. I A, Patrycja Ozga, Grzegorz Podstawa – kl. II A, Edyta Ostrowska , Anna Rędzina, Monika Syrek – kl. II F.