ZST

Wolontriusze ZST kwestują na rzecz zwierząt w potrzebie

dsc08312W dniach 24-25.09. 2016 r. wolontariusze ZST w ramach współpracy z OTOZ ANIMALS zbierali karmę do koszy i pieniądze do puszek dla bezdomnych i krzywdzonych  zwierząt . Uczniowie informowali o celach akcji, rozdawali ulotki, pomagali klientom pakować  zakupy, w razie potrzeby zanosili je do samochodu. Wolontariusze mieli okazję również porozmawiać z inspektorami  OTOZ-u, dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy  na  temat interwencji podczas których odbierane są krzywdzone zwierzęta.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, którzy wzięli udział w akcji : klasa  II A:  Bartosz Kaczmarek, Joanna Witek, Beata Żaczek;  klasa II T: Konrad Stoszko, Izabela Skalak;
klasa III T: Dominika Gromniak, Wioletta Armatys, Wiktoria Jasek;  klasa III M: Maciej Łucarz; klasa     IV I b: Patryk Zych;  klasa I A: Anna Mytnik.
Organizatorzy: Beata Kotaś – koordynator
Anna Fronc