WOŚP

8 stycznia 2012 roku 20 wolontariuszy z naszej szkoły zbierało pieniądze dla chorych noworodków i kobiet w ciąży cierpiących na cukrzycę. Od wczesnych godzin rannych do późnego popołudnia udało się uzbierać całkiem sporą kwotę 9601,74 zł.(dziewięć tysięcy sześćset jeden złotych siedemdziesiąt cztery grosze).
Ten najlepszy w historii szkoły wynik osiągnęli wspólnie: Paulina Bogusz, Natalia Drwal, Agata Szwedo, Żaneta Wiśniewska, Jagoda Foszcz, Mateusz Lustofin, Edyta Klęk z klasy IIFOT; Joanna Pająk, Adam Kozioł, Paulina Leskiw i Karina Zając z IIILOh; Anna Dąbrowskai Karolina Walkiewicz z IIILOi; Dominik Gądek i Daniel Możny z IITM; Mateusz Mróz, Michał Niemiec, Tomasz Obal i Damian Sobótka z IVTINa oraz Maciej Reszetnik z IVTIN/TEL pod opieką mgr Katarzyny Pokorny.
Dziękujemy im wszystkim za wysiłek i zaangażowanie. Szczególne podziękowania należą się najbardziej aktywnym wolontariuszom, którzy zebrali: Paulina Bogusz-1358,23 zł., Dominik Gądek-1200,00 zł., Natalia Drwal-1100,70 zł. i Adam Kozioł-1000,73 zł.