Wycieczka integracyjno – zawodoznawcza klasy 1TF

18.09.2020 odbył się plener fotograficzny, zorganizowany przez panią Beatę Motuk i pana Łukasza Cudka dla klasy 1 TF. Plener miał miejsce w Wiosce Indiańskiej „ Fort Wapiti” niedaleko Zalasowej.

W ramach wyjazdu odbyły się warsztaty fotograficzne poprowadzone przez panią Beatę:

  • fotografowanie Tipi i tradycyjnych strojów Indiańskich
  • zadania fotograficzne (faktura, portret, itp.)
  • budowanie Camera Obscura w Tipi
  • malowanie światłem nocą

Podczas warsztatów swoją pomocą i doświadczeniem służyli młodym fotografom również pan Piotr Bernacki i pan Dariusz Kobylański. Bardzo żałujemy, że pan Cudek nie mógł być z nami w Zalasowej i wspomóc swoją wiedzą.

Na uczniów czekały również dodatkowe atrakcje: prelekcja o kulturze i życiu Indian Ameryki Północnej, ognisko i pieczenie kiełbasek, połączone z opowieściami Indiańskimi oraz zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, poprowadzone przez wychowawcę panią Martę Połomską – Skrabot.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wyjazdu!

fot. pani Beata Motuk