ZST

Wycieczka rowerowa

P1050708W ramach 22 Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 w dn. 31.05.2016 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w kolejnej wycieczce, tym razem rowerowej do Nadleśnictwa Wierzchosławice. Program wycieczki przewidywał zwiedzanie ścieżki przyrodniczo – dydaktycznej, ognisko z tradycyjnym pieczeniem kiełbasy, zabawy rekreacyjno – sportowe z piłką.

W drodze powrotnej obserwowaliśmy przygotowania do sezonu letniego w okolicznych kąpieliskach Dwudniaki i Trzydniaki. Powrót ciekawą trasą przez Rudkę ścieżką asfaltową wzdłuż autostrady… a następnie pięknie odnowioną nową trasą rowerową po wale przeciwpowodziowym wzdłuż Dunajca.

Zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń zdążyliśmy wrócić przed nadchodzącą burzą. Opiekę nad 20-osobową grupą sprawowali nauczyciele WF Renata Zgłobicka i Krzysztof Stępak.