Wyniki konkursu fotograficznego „Kołem się toczę” w ramach działań ZST Ekomobilni 2020

W miesiącach 9-11.2020 trwał w naszej szkole konkurs fotograficzny –Kołem się toczę”, będący częścią działań w ramach akcji ZST EKOMOBILNI 2020, której organizatorem jest Beata Kotaś.  Przypomnijmy, że celem konkursu było promowanie codziennej aktywności rowerowej i rozwijanie kreatywności artystycznej wśród uczniów.  Prace konkursowe nadesłało 68 osób. Ich poziom był bardzo wysoki, co utrudniło jury wyłonienie trójki zwycięzców. Wiele dobrych prac nie zmieściło się niestety w przedstawionym poniżej zestawieniu.

Nagrody przekazane dla zwycięzców przez Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa oraz dla wyróżnionych przez Partnerów Szkoły zostaną wręczone w bezpiecznych warunkach po powrocie do szkoły.

Wszystkim osobom nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

A oto lista laureatów:

1 miejsce:

Piotr Łesyk 2F,

2 miejsce:

Adrian Chorzępa 2F

Jakub Nowak 3F

3 miejsce:

Jakub Sambora 2TF,

Weronika Gębala 2F

Równorzędne wyróżnienia otrzymali:

Agnieszka Boroń 2TF

Małgorzata Jurczak 2TF

Mateusz Król 1TF

Leon Piwowarczyk 2F

Maksymilian Tomczyk 2F

Konkurs zorganizował i przeprowadził Łukasz Cudek.

Prace oceniło jury w składzie:

Piotr Bernacki

Łukasz Cudek

Dariusz Kobylański

Tadeusz Koniarz

Beata Motuk

Nagrodzone i wyróżnione prace: