„Kto czapkę Mikołaja wkłada …

  1. tego pytać nie wypada!”

Tej naszej szkolnej tradycji musi stać się zadość. I chociaż szkolne korytarze i sale lekcyjne będą puste, to 7 grudnia, jak każdego dnia w obecnej sytuacji zdalnej, spotkamy się na wirtualnych lekcjach z naszymi nauczycielami.

Drodzy nauczyciele! Mikołaje, Bałwanki, Śnieżynki, Renifery pojawią się na Waszych lekcjach w poniedziałek. Zaprezentują się przed Wami i społecznością klasową  w całej gamie kostiumów i przebrań. Będzie co podziwiać ! A tak wyjątkowych gości, których spodziewać możemy się tylko jeden raz w roku, nie wypada pytać !

Zabawmy się wszyscy w szukanie prawdziwego Mikołaja. Bo Święty Mikołaj istnieje ! I jest nam wszystkim bardzo potrzebny.

 

Samorząd Uczniowski

Opiekunki: p. Katarzyna Pokorny, p. Ewa Wójtowicz

Ewa Wójtowicz