Wyniki konkursu „Mistrz szkolnej netykiety”

W dniach od 20 do 24 lutego br. w naszej szkole odbył się konkurs „Mistrz szkolnej netykiety”. Uczniowie z klas 1-4 rozwiązywali zadania konkursowe w formie online na platformie Classroom. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjno – komunikacyjną oraz upowszechnianie idei poszanowania praw autorskich i ochrony danych osobowych w sieci.

Z przyjemnością informujemy, że tytuł mistrza netykiety zdobyli ex aequo Martyna Szatko z klasy 2TAT oraz Mateusz Król z klasy 3TF.

Uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów nastąpi podczas podsumowania Szkolnych Dni Kultury w czwartek 16 marca o godz. 14.10 w auli ZST.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Respondek i  Daria Szydłowska