Wyróżnienie dla Najlepszego Elektryka w XXII edycji Olimpiady „Euroelektra”

W dniu 02.03.2020 r. w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie odbyła się uroczystość  wręczenia nagród dla uczniów , którzy zajęli pierwsze miejsca w okręgu południowym Polski podczas II etapu XXII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Uczeń Przemysław Kusior  z klasy IV E   został wyróżniony w/w Olimpiadzie  w kategorii Elektrycznej za zajęcie pierwszego miejsca.

Sponsorem nagród była Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa –  oddział Rzeszów , której przewodniczący Marcin Kaniuczak wręczał nagrody. Patronat naukowy zapewniła Politechnika Rzeszowska reprezentowana przez Panią dr Barbarę Kopeć , która jest Prezesem SEP- oddział Rzeszów .

W  imieniu Dyrekcji ZST i swoim dziękuje Pani Dyrektor ZSE Irenie Jamróz za gościnność i miłe słowa.

Zapraszam do obejrzenia  galerii