ZST

Wyróżnienie dla Szymona Judasza z II TSK

W dniu 08.03.2012r.w Zespole Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych odbył się międzyszkolny etap konkursu języka niemieckiego „Hören, sehen und zugleich verstehen”.
Do tego etapu zakwalifikowało się z naszej szkoły 3 spośród 21 uczniów klas II wyłonionych w drodze eliminacji dnia 29.03.2012 r. i byli to: Szymon Judasz z klasy II TSK, który w etapie szkolnym zajął I miejsce, Grzegorz Krawczyk z klasy II TSK- II miejsce oraz Paulina Pietrzak z klasy II LOd- III miejsce.
W etapie międzyszkolnym startowało 35 uczniów z tarnowskich szkół, którzy w czasie 90 min. rozwiązywali test obejmujący zagadnienia  gramatyczno-leksykalne oraz  sprawdzający  rozumienie tekstu słuchanego, rozumienie teksu czytanego w j. niemieckim.
W etapie tym Szymon Judasz zajął 5 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe. Grzegorz Krawczyk i Paulina Pietrzak zajęli ex aequo 7 miejsce.
Do konkursu uczniów przygotowywała pani mgr Anna Misiaszek.


 

Gratulujemy!

A oto fotorelacja