ZST

Brązowy medal naszych dziewcząt.

Reprezentacja dziewcząt ZST w halowej piłce nożnej uczestniczyła w rozgrywkach o mistrzostwo Tarnowa w ramach licealiady 2012. Po pierwszym dniu turnieju w rozgrywkach grupowych zespół zdobył komplet punktów wygrywając wszystkie swoje mecze i pewnie awansował do rozgrywek finałowych.
 
 
 
 
Wyniki gier grupowych:
ZST – III LO 2:1
ZST – ZSME 2:0
ZST – ZSTZ 3:0
 
Dnia 9.03 rozegrano finał licealiady, w którym wzięli udział mistrzowie grup. W trakcie tych rozgrywek pokonaliśmy ZS Budowlanych 1:0, zremisowaliśmy z późniejszym mistrzem I LO 0:0 i przegraliśmy z gospodarzami turnieju ZSLiZ 0:1. Uzyskane wyniki pozwoliły nam zdobyć brązowy medal w mistrzostwach Tarnowa 2012 roku w halowej piłce nożnej.
Zespół dziewcząt prowadził p. Tomasz Kijowski.
 
Nasze dziewczyny grały w składzie:
Sumara Barbara – Bramkarz
Wigurska Ada
Witek Patrycja
Sałdan Agnieszka
Bieś Kinga
Stec Małgorzata
Serwatka Anna
Pietrzak Paulina
Kopacz Klaudia
Kozioł Kinga
Zięba Patrycja
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju autorstwa Jagody Foszcz z klasy II FOT.

.