XLIV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej AGH

Do  II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej pod patronatem Uczelni wyższej AGH w Krakowie zakwalifikowali się uczniowie w kategorii ELEKTRYCZNEJ:  Kamil Kocik  IV E i Bartłomiej Huza   II N,  ELEKTRONIKA : Jakub Drewko  IV N  i  Eryk Rutka  II TN,  ELEKTRONIKA  MEDYCZNA : Bartłomiej Cup i  Niedziela Łukasz  z IV N, w grupie MECHATRONICZNEJ : Kacper Dzimitrowicz i  Jakub Szczepański  III N, a w INFORMATYCZNEJ: Jakub Więcek III IA oraz Wiktor Kryzia z IV IA. W nowej kategorii AUTOMATYKA  reprezentować Naszą szkołę będą uczniowie z klasy II TN: Karol Sitko i Maciek Górski.

W imieniu Dyrekcji i społeczności uczniowskiej ZST życzymy w/w Olimpijczykom sukcesu w II etapie, który odbędzie się 12  marca 2020 r.  o godz. 9:00 w Naszej szkole w formie zdalnej.

http://oowee.agh.edu.pl/