ZST

XX LAT MATURY

W dniu 16.06.2017 r. odbyło się spotkanie absolwentów klasy V TEAP, którzy szkołę ukończyli i zdali maturę 20 lat temu. Spotkali się koledzy po latach z wychowawcą klasy Aleksandrem Łopatą-Bernackim, którzy zjechali na Zjazd Maturalny ze Szkocji, Irlandii, Oslo oraz różnych miast Polski w których obecnie pracuję i mieszkają – Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Puław, a przede wszystkim Ci którzy mieszkają i pracują w Tarnowie lub okolicznych miejscowościach.
Mszę Św. odprawił Ks.mgr Waldemar Bożek pracujący i mieszkający w Oslo. Motorem napędowym całego spotkania był mgr inż. Łukasz Kras /przewodniczący klasy/ , pracujący jako „szef” jednego z
wydziałów w „Grupie Azoty”. Po spotkaniu w szkole i wspomnieniach szkolnych wszyscy udali się na na uroczysty obiad , który zakończył się wspólną deklaracją, że spotykamy się znów za pięć lat.