ZST

Spotkanie w sprawie darmowych kursów klasy 3IB, 2IB, 1IB, 1I, 2E, 1N

Uczniowie, którzy zgłosili się na dowolny kurs lub wycieczkę zawodoznawczą w ramach projektu unijnego „Kwalifikacje zawodowe sukcesem na rynku pracy” przed rozpoczęciem wybranego kursu (wycieczki) muszą odbyć doradztwo zawodowe. Spotkania z doradcą odbędą się 20.06.2017 oraz 21.06.2017
Harmonogram spotkań w więcej ->

Grupa 1  – 20.06.2017 godz 14:00 budynek pracowni ZST (wejście od strony ronda) – klasa 3IB – Bęben Krystian, Duman Arkadiusz, Franczyk Sławomir, Gajczowski Dawid, Gajda Jakub, Gieracki Gabriel, Jewuła Mateusz, Klimek Paweł, Kocik Bartłomiej, Kuca Przemysław.
Grupa 2 – 20.06.2017 godz 15:30 budynek pracowni ZST (wejście od strony ronda) –  klasa 3IB – Kudła Dominik, Łątka Witold, Maciuszek Marek, Malec Nikodem, Pater Jakub, Różański Mateusz, Uchwat Kamil, Wolak Eryk, Zakielarz Rafał, klasa 2IB – Burnat Maciej.
Grupa 3 – 21.06.2017 godz 13:00 budynek pracowni ZST (wejście od strony ronda) – Klasa 2IB – Cichy Dawid, Krakowski Patryk, Kusek Konrad, Ogar Kamil, Sikora Michał, Sobczyk Adrian, Wawrzonek Jakub, klasa 1IB – Blacha Bartosz, Gąsior Kamil, Gondek Kamil.
Grupa 4 – 21.06.2017 godz 14:30 budynek pracowni ZST (wejście od strony ronda) – Klasa 1IB – Groński Michał, Gruszowski Patryk, Jakubiec Dawid, Jończyk Przemysław, Kędzior Piotr, Król Patryk, Łaskawski Szymon, Majka Damian, Słowik Dariusz, Szal Andrzej, klasa 1I – Cisoń Hubert, Kipiela Patryk, Zając Dawid, Robak Kamil, Stańczyk Paweł, Biliński Jakub.
Grupa 5 – 21.06.2017 godz 14:30 sala 8 CKZIU (szkoła obok ZST) – klasa 2E – Baran Paweł, Bąk Artur, Bąk Hubert, BIenias Dawid, Czupryna Bartosz, Dudowicz Bartosz, Golik Jakub, Górski Artur, Hałun Damian, Jeż Adrian, Kolbusz Patryk, Kopytko Nataniel, Kras Kamil, Kusior Daniel, Pasieka Szymon, Słowik Szymon, Sowa MIkołaj, Tomaszek Krystian, Węgrzyn Mateusz, Wijas Albert, Wiśniewski Marcin.
Grupa 6 – 21.06.2017 godz 16:00 sala 8 CKZIU (szkoła obok ZST) – klasa 1N – Bednarz Michał, Gawron Karol, Krakowski Marek, Łabuz Kamil, Łazarz Dawid, Madura Michał, Nowak Jakub, Ogórek Tomasz, Zaczkiewicz Piotr, Żaba Kamil, klasa 1IB – Mądrzyk Krsytian, Miśtak Szymon, Mojek Bartłomiej, Mrozik Kacper, Mysona Eryk, Niemiec Mirosław, Sacha Bartosz, Stachowski Mateusz, Waśko Michał, Zabawa Kamil, Zych Marcin, Szatrowski Krzysztof, Świderski Konrad, klasa 2E – Ciebień Szymon