Zaproszenie na wystawę fotograficzną Beaty Motuk

Zapraszamy na niezwykłą wystawę fotografii koncertowych Beaty Motuk – nauczycielki fotografii i multimediów w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach. Wernisaż połączony z happeningiem fotograficznym i koncertem Oskara Cenkiera odbędzie się w piątek 25 marca o godz. 18:00.

Będzie to wyjątkowe otwarcie, w nietypowy sposób rozpoczynające wystawę fotografii. Podczas piątkowego wieczoru będzie można niemal doświadczyć procesu twórczego podglądając pracę artystki. Beata Motuk w trakcie koncertu Oskara Cenkiera, dopuści widzów do tej najbardziej intymnej chwili dla fotografa, kiedy zapada decyzja o wciśnięciu spustu migawki. Po dłuższej przerwie znów w tych starych ceglanych murach rozbrzmiewać będą dźwięki muzyki. Jednak głównym punktem wieczoru będę fotografie Beaty Motuk prezentowane w galerii, a część spośród koncertów, które utrwaliła, odbyło się właśnie w Piwnicach TCK. Ponadto będzie to podróż przez miniony czas wielu znakomitych muzycznych wydarzeń, występów artystów zapisanych w jej kadrach.

Więcej na stronie Tarnowskiego Centrum Kultury