ZST

ZST-jesteśmy najlepsi w Tarnowie

srebrna-szkola-kwadrat1Fundacja Edukacyjna Perspektywy po raz 18 przedstawiła ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Technikum nr 1 im. Ignacego Mościckiego zajęło 187 miejsce w Polsce i po raz kolejny zdobyło srebrną tarczę. W Małopolsce zajmujemy 28 pozycję, na 100 techników a w Tarnowie jesteśmy bezkonkurencyjni. Ranking Pespektyw w ocenie techników uwzględnia cztery kryteria: sukcesy olimpijskie 20%, wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych 25%, z przedmiotów dodatkowych 25% oraz wyniki egzaminów zawodowych 30%. Nasza pozycja w ogólnopolskim rankingu Perspektyw to potwierdzenie, że ZST zapewnia edukację na najwyższym poziomie. Gimnazjalistom, którzy jeszcze zastanawiają się jaką szkołę wybrać, podpowiadamy Technikum nr 1 w Tarnowie, bo gwarantujemy, że ukończenie ZST to gwarancja zdobycia dobrego wykształcenia ogólnego i zawodowego. Wszystkich, którzy chcą zdobyć dobry zawód, pracę, zrobić karierę, zapraszamy do naszej szkoły.