ZST

ZST uczestniczy w Tarnowskich Dniach Elektryki 2017 r.

W dniach 16 -17 maja odbyły się  Tarnowskie Dni Elektryki  2017, zorganizowane przez Oddział Tarnowski Stowarzyszenia Elektryków Polskich . W  spotkaniach uczestniczyli uczniowie klasy II i III E  oraz II  N,  nad którymi opiekę sprawowali  nauczyciele: Wiesław Syrek,  Andrzej Kieć, Konrad Dzimitrowicz i Robert Hosaja.   Wykłady  w pierwszym dniu  odbywały się w auli uczelni PWSZ w Tarnowie i obejmowały tematykę: pomp ciepła, kompensacji mocy biernej w sieciach WN ,  bezpośredniej detekcji fal grawitacyjnych oraz innowacji technicznych w ofercie firmy ABB. Miłym akcentem  podczas TDE 2017   było wręczenie nagród w Konkursie  na najlepszą pracę dyplomową wyższych szkół technicznych regionu tarnowskiego” , którą  zdobył absolwent ZST Mateusz Sobol – gratulujemy w imieniu Dyrekcji ZST i uczniów .  W środę klasa 3 E uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w firmie Tauron Dystrybucja S.A., które dotyczyło takich tematów jak: ogniwa paliwowe , bezpieczeństwo w systemach IT , prąd i straty biegu jałowego transformatora energetycznego . Zaprezentowane zostały także sterowniki oświetlenia ulicznego . Dziękujemy Prezesowi  SEP Antoniemu Maziarce za zaproszenie.
Zapraszamy do galerii:

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]