Nowości w bibliotece

Nowe pozycje gatunku fantasy to: Flanagan J. – Zwiadowcy, t. 9: Halt w niebezpieczeństwie Pilipiuk A. – Oko jelenia, t. 6: Sfera Armilarna Pilipiuk A. – Oko jelenia, t. 5: Triumf lisa Reinicke Książki dla młodzieży: Kosmowska… (więcej)

MOL Optivum

W bibliotece jest obecnie wdrażany program MOL Optivum. Trwają prace katalogowe. Kiedy wszystkie książki zostaną skatalogowane i opatrzone kodami kreskowymi, wówczas katalog naszej biblioteki będzie dostępny on-line;… (więcej)

Znajdźcie coś dla siebie

Niezbyt wielu uczniów wypożycza w szkolnej bibliotece książki spoza kanonu lektur. Aby to zmienić na pierwszym regale powstała ekspozycja różnych gatunków książek. Wiele z nich zostało niesłusznie zapomnianych,… (więcej)

Konkurs wiedzy na temat: literatury fantasy „W kręgu magii i miecza”

Pasjonaci, osoby zainteresowane literaturą fantasy proszone są o zgłoszenie udziału w konkursie czytelniczym, który odbędzie się w ramach Dni Kultury Szkolnej dnia 8 lutego 2012 r.  Warunkiem udziału w konkursie… (więcej)