"Zakochani w Tarnowie" – próba spektaklu

W sobotę 31 marca odbyła się kolejna próba spektaklu „Miłość zapisana w pamiętniku” w której wziął udział pan Tomasz Schimscheiner – znany aktor teatralny i telewizyjny który gościnnie wystąpi… (więcej)

Dzień Otwarty ZST

30 marca w godzinach 9.30 – 13.30 gościli w naszej szkole gimnazjaliści z tarnowskich i powiatowych gimnazjów. Dzień otwarty cieszył się dużym zainteresowaniem. Nasi uczniowie oprowadzali przybyłych gości… (więcej)

Rekolekcje wielkopostne 19 – 21 marca

„ Ktoś kocha Cię, gdy jeszcze Cię nie było, Ktoś dobrze wie, co znaczy słowo miłość …” Rekolekcje w naszej szkole przeprowadził katolicki zespół ewangelizacyjny Testimonium,  który w przekazie Ewangelii… (więcej)

Wybory "Najsympatyczniejszego ucznia/uczennicy ZST"

W naszej szkole rozpoczynają się wybory „Najsympatyczniejszego ucznia/uczennicy Zespołu Szkół Technicznych”. Z każdej klasy wytypowano kandydatów, z których później wyłonimy zwycięzców. Finał… (więcej)