"Świętokrzyski Wehikuł"

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza na Szkolny Rajd Górski ZST „Świętokrzyski Wehikuł” w dniach 27-29 maja 2013 r. Od trzech lat na „Wehikuły” zapraszamy… (więcej)

Sukces piłkarzy ręcznych

Duży sukces odnieśli nasi piłkarze ręczni. W dniu 19.04 w Nowym Sączu wywalczyli brązowe medale. Był to Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej. Zespół grał w składzie: Marcin Wajda,… (więcej)

III miejsce Naszych Koszykarzy w Pucharze Prezydenta m. Tarnowa

W dniu 18.04 Zespół Koszykarzy ZST uczestniczył w turnieju o Puchar Prezydenta miasta Tarnowa. Nasi uczniowie zdobyli III miejsce, za IV LO i Szkołą z Humene (Słowacja). Zespół grał w składzie: Michał Bryg,… (więcej)

IV miejsce Zespołu Koszykarek ZST

Zespół Koszykarek Naszej Szkoły zdobył IV miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego. Drużyna grała w składzie: Anna Serwatka, Karolina Baran, Joanna Długosz, Justyna Grzywa, Justyna… (więcej)

Światowy Dzień Ziemi 2013

Światowy Dzień Ziemi 22 kwiecień 2013 zorganizowany przez Szkolne Koło Ekologiczne ZST Dnia 22 kwietnia br.  w ZST odbył się cykl imprez związanych ze Światowym Dniem Ziemi. Na lekcji 3 i 4 w auli szkolnej prowadzone… (więcej)