IV TIN MISTRZEM ZST W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

W dniu 12 marca rozegrano zawody finałowe o mistrzostwo ZST w piłce siatkowej chłopców. Po  emocjonującym  turnieju mistrzem  szkoły na rok 2014 została klasa IV TIN, która odniosła komplet zwycięstw. WYNIKI: II… (więcej)

Stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa

STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA TARNOWA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE w roku szkolnym 2012/2013 dla Szymona Judasza ucznia Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie (więcej…)

Warsztaty DIVERSITY w ZST

Zespoł Szkół Technicznych im. I.Mościckiego w Tarnowie – Mościcach, Technikum Nr 1 oraz firma Motorola Solutions Systems Sp. z o.o., zapraszają nauczycieli wraz z uczniami na warsztaty techniczne organizowane… (więcej)

Mistrzostwa Tarnowa w tenisie stołowym

W dniu 11.03.2014 odbyły się Mistrzostwa Tarnowa szkół średnich w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.     (więcej…)

Wyniki losowania grup piłkarskich.

We wtorek 11.03.2014 r. rozlosowano grupy turnieju piłkarskiego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych.               (więcej…)