Piszą o nas – tarnow.pl

O otwarciu nowej pracowni chemicznej w ZST w Mościcach na portalu tarnow.pl – zobacz więcej.

Nowa pracownia chemiczna

11 lutego 2015 r. odbyło z otwarcie pracowni chemicznej, sfinansowanej przez Grupę Azoty w ramach współpracy z naszą Szkołą. Nowe laboratorium pozwoli kształcić chemików w ZST na coraz wyższym poziomie. Zapraszamy… (więcej)

Konkurs SEP

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział w Tarnowski serdecznie zaprasza uczniów Waszej szkoły o wzięcia udziału w konkursie pt. „Dorobek naukowy i dydaktyczny prof. Romana  Dzieślewskiego”. Konkurs ma na… (więcej)

Międzyszkolne zawody Paintballowe VI Edycja – eliminacje wewnątrzszkolne.

Dnia 11.02.2015 r. odbyły się zawody VI Edycji Międzyszkolnych zawodów Paintballowych. Jak co roku liczna reprezentacja naszej szkoły (27 osób)  w ramach ww. zawodów walczyła o Mistrzostwo ZST w tej dyscyplinie. (więcej...)