GRA MIEJSKA ZST – ŚLADAMI NIEPODLEGŁOŚCI W TARNOWIE

8 czerwca uczniowie ZST wzięli udział w multimedialnej grze miejskiej, której tematem przewodnim były ślady walki o niepodległość w Tarnowie. Gra przygotowana przez nauczycieli naszej szkoły we współpracy ze Stowarzyszeniem… (więcej)

Ogólnopolski konkurs fizyczno fotograficzny-” Zjawiska fizyczne wokół nas”

Miło mi poinformować, że w tym roku szkolnym mamy dwie laureatki i jedno wyróżnienie. W kategorii „Obserwacje” tytuł laureata otrzymała Mądrzyk Sabina z klasy  1I/F W kategorii „Eksperymenty”… (więcej)

Koniec siatkarskich zmagań – 2I/T mistrzem ZST

W środę 30 maja zakończyliśmy rozgrywki o Mistrzostwo ZST w Piłce Siatkowej Chłopców. Przypomnijmy, że do finałów awansowały cztery zespoły –  reprezentacje klas 1E, 1N, 1IA  i 2I/T. W meczu o III miejsce… (więcej)

tarnowska marka talentu

Tarnowska Marka Talentu

Miło nam poinformować, iż Honorowy Tytuł Tarnowskiej Marki Talentu w roku 2018 otrzymują następujący uczniowie Zespołu Szkół Technicznych:   Krzysztof Nowak Mateusz Różański Wiktoria Chaim Magdalena Mędala Natalia… (więcej)