Koła zainteresowań ZST

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji ze spotkania informacyjnego dotyczącego kół zainteresowań i organizacji działających w Zespole Szkół Technicznych, które odbyło się 24 września 2018 r. na auli szkolnej. #foogallery-gallery-69326… (więcej)

„Tarnów mówi narkotykom NIE – II Tarnowski Dzień Profilaktyki Uzależnień”

W środę 19 września reprezentacja naszej szkoły aktywnie uczestniczyła w happeningu ulicami Tarnowa, zorganizowanym w ramach II Tarnowskiego Dnia Profilaktyki Uzależnień. Młodzież w stylizowanych przebraniach przeszła… (więcej)

XII Olimpiada ” O diamentowy Indeks AGH”

Uczelnia AGH organizuje po raz 12 Olimpiadę w zakresie przedmiotów : Matematyka, informatyka, fizyka, chemia oraz  geografia z elementami geologii. Zapisy już trwają , skorzystaj z możliwości zdobycia indeksu na uczelnie… (więcej)

Małopolska Noc Naukowców 2018

Przed nami 12. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Warto już rezerwować czas w piątek, 28 września. Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego zaprasza do Budynku C, sali C06 na parterze Państwowej Wyższej… (więcej)