Konkursy z języka niemieckiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z klas I – III do udziału w konkursach języka niemieckiego, których finał odbędzie się 19 lutego br. podczas Szkolnych Dni Kultury. 1. Konkurs „Trendy Deutsch” Konkurs… (więcej)

Przedświąteczna zbiórka karmy dla zwierzaków w potrzebie

Szkolne Koło Ekologiczne pragnie poinformować, że w wyniku przedświątecznej zbiórki na rzecz zwierzaków w potrzebie udało się zebrać w sumie prawie 31 kg karmy (20, 35 kg karmy dla psów i 10,6 kg karmy dla kotów). (więcej...)

Koncert Noworoczny 3 stycznia

W piątek 3 stycznia w auli szkolnej odbył się Koncert Noworoczny. Nasi muzycy zaprezentowali aranżacje kolęd, pastorałek i znanych  przebojów świątecznych. Swój dorobek artystyczny przedstawili społeczności… (więcej)

Koncert Wigilijny

W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbył się Kolędowy Koncert Życzeń. Usiedliśmy wygodnie, oderwaliśmy się od kłopotów dnia codziennego, wysłuchaliśmy koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu naszego wspaniałego… (więcej)