Sukcesy naszych pływaków

W piątek 10 stycznia odbyły się zawody pływackie w ramach licealiady szkolnej połączone z akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zawody odbyły się na pływalni krytej w Miejskim domu sportu w Mościcach. (więcej...)

Sukcesy

Wyniki konkursu na Najlepszego Informatyka ZST + eliminacje na OOWEE AGH w kategorii Informatyka

We czwartek, 9 stycznia, odbył się konkurs na Najlepszego Informatyka ZST połączony z eliminacjami na olimpiadę OOWEE (w kategorii Informatyka) na AGH w Krakowie. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test zawierający… (więcej)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Masz ciekawe pomysły? Jesteś kreatywny? Chcesz decydować o tym co się dzieje w naszej szkole? Masz dobry kontakt z koleżankami i kolegami ze szkoły? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na co najmniej dwa pytania… (więcej)