Przydział szkolnych szafek dla klas drugich, trzecich i czwartych.

Dla uczniów zainteresowanych korzystaniem ze szkolnych szafek od wtorku 07.09 godz. 8.00 do środy 09.09 godz.15.00 będą aktywne dwa poniższe linki z formularzem do wypełnienia z podziałem na szafki w głównym budynku… (więcej)

Zebrania z rodzicami

8 września 2021 r. zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie zgodnie z poniższym harmonogramem. Klasy 1 Godz. 16.30 rodzice uczniów klas pierwszych spotkanie z dyrekcją w auli szkolnej (I piętro), a później spotkanie… (więcej)

Piszą o nas – TEMI: „ZST w Tarnowie-Mościcach ma już 90 lat i wielu znanych absolwentów”