Wyniki konkursu rowerowego Ekomobilni ZST

Jak co roku uczniowie naszej szkoły rywalizowali w konkursie rowerowym Ekomobilni ZST. Uczestnicy za pomocą aplikacji Strava rejestrowali przejechane na rowerze kilometry. Tegorocznymi zwycięzcami są: Jakub Sambora… (więcej)

Wyniki konkursu na relację z wycieczki rowerowej

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą konkursu na relację z wycieczki rowerowej został Maciej Żurek z klasy 2TEN. Dodatkowo przyznane zostało wyróżnienie dla Mikołaja Stańczyka, również z klasy 2TEN. Uczestnikom… (więcej)

ZST zwycięzcą konkursu Urzędu Miasta p.t. Zaprośmy ptaki do Tarnowa

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Technicznych zajął pierwsze miejsce w konkursie pt. Zaprośmy ptaki do Tarnowa, organizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa przy współpracy z Zespołem Parków… (więcej)

Wyniki konkursu na najlepszą roczną frekwencję w szkole

Miło nam poinformować, że najlepszą frekwencję za rok szkolny 2021/2022 uzyskała klasa 3TT z wychowawcą Zygmuntem Nędzą, bo aż 90,82% Nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców uczniowie odbiorą na… (więcej)