Ekomobilni ZST 2022/23

Konkurs dla osób dojeżdżających do szkoły na rowerze w dniach od 12 do 23 września rozstrzygnięty! Przypominamy: od 16 do 22 września świętowaliśmy Europejski Tydzień Mobilności. Osoby chętne mogły pobrać… (więcej)

Prezentacja kół zainteresowań

W czwartek 29 września odbyło się w naszej szkole spotkanie dla uczniów klas pierwszych, którego celem była prezentacja działalności kół zainteresowań. Młodzież klas II, III i IV przedstawiła młodszym koleżankom… (więcej)

Wycieczka do firmy ELPLC

W dniu 29 września klasa 4 TN wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę zawodoznawczą do firmy ELPLC, jednego z wiodących producentów rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. (więcej...)

„Dzień Chłopaka na Elegancika”

Dzień Chłopaka. To już w najbliższy piątek. Będziemy świętować! Będą życzenia, będą niespodzianki … A że święto zobowiązuje i należy uświetnić okazję, zachęcamy chłopców, aby tego dnia przyszli… (więcej)