Zbiórka darów z okazji Światowego Dnia Zwierząt

Za nami kolejny Światowy Dzień Zwierząt obchodzony dnia 4 października w dzień świętego Franciszka. Nasza szkoła ma długą tradycję promowania dobrostanu zarówno zwierząt domowych jak i dzikich. Szkolne Koło… (więcej)

WYJAZD NA 25 MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

W dniu 28 października 2022 r. Zgłoszenia chętnych będą przyjmowane do dnia 18 października. Koszt wyjazdu to – bilet wstępu na Targi 10 zł (ulgowy) + koszty transportu (będą uzależnione od ilości uczestników… (więcej)

MIESIĄC-BIBLIOTEK2

ZAPROPONUJ, JAKĄ KSIĄŻKĘ NALEŻAŁOBY ZAKUPIĆ DO SZKOLNEJ BIBLIOTEKI!

Przez cały październik w czytelni będzie dostępna skrzynka na głosy z Waszymi propozycjami. Pamiętajcie, aby przed wrzuceniem swojej propozycji do skrzynki, sprawdzić w katalogu, czy danej pozycji na pewno nie ma… (więcej)

MIESIĄC-BIBLIOTEK2

POLEĆ KSIĄŻKĘ KOLEŻANKOM I KOLEGOM!

Zachęcam do publikowania recenzji przeczytanych książek. Jeśli, któraś z Waszych lektur szczególnie Wam się podobała i uważacie, że może zainteresować innych czytelników biblioteki szkolnej, nadsyłajcie recenzje… (więcej)

MIESIĄC-BIBLIOTEK2

PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ!

Już po raz trzeci akcja pod tym hasłem będzie prowadzona w bibliotece szkolnej. Jeśli zdarzyło się Wam kupić w ostatnim czasie jakieś książki, zdążyliście je przeczytać, ale nie planujecie do nich wracać,… (więcej)